Womens T-shirts

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Dámske tričká

Dámske tričká, ktoré si zaslúžia pozornosť sú už na polceste do vášho šatníka, stačí si len vybrať to konkrétne, ktoré určite potrebujete mať. Poďte s nami do sveta pohodlia a vyberte si, či chcete pútať pozornosť priliehavým materiálom, alebo radšej stavíte na oversize módu. U nás nájdete všetko. Nepremeškajte príležitosť nosiť na sebe sto percentnú štýlovosť za dokonalé ceny.

 

Dámske tričká, ktoré vám zaručene vyrazia dych

Všetky farby tohto sveta sa spojili do najnovšej kolekcie oblečenia, v ktorej nechýbajú ani dámske tričká. Dokonalý strih topov, ktoré si zaslúžia svoju majiteľku si jednoducho zamilujete. Ak si potrpíte na kvalitu svetových značiek, u nás nájdete potešenie, ktoré si váš šatník žiada. Dámske tričká rôznych strihov, farieb i veľkostí vám doprajú skvelý štýl, perfektný vkus a nekonečné pohodlie. Nájdete u nás kúsky vhodné na všedné dni, ale neobchádzame ani vášho športového ducha, ktorý potrebuje pri aktívnom pohybe oblečenie s dôrazom na pohodlie.

 

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version