Women's sport hoodies

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
V našej ponuke mikín sme nezabudli samozrejme ani na dámy. Aj dámske športové mikiny sa u nás tešia veľkej priazni a popularite. Sú s obľubou využívané pri športových aktivitách, ako napríklad beh, basketbal, joga, atď. Takisto je to však vhodný, pohodlný a moderný doplnok na bežné nosenie.
 

Dámske športové mikiny na TheStreets.sk

 
Firma TheStreets má pre teba širokú ponuku kvalitných dámskych športových mikín. Ponúkame okrem samotných mikín aj kompletné sady spojené s nohavicami. Samozrejmosťou je široké spektrum farieb, aby si aj dámy prišli na svoje. Snažíme sa prinášať na trh netradičné, originálne a trendové dámske športové mikiny pochádzajúce iba od špičkových a overených výrobcov. Všetky produkty sú vyrobené vo vysokej kvalite a vydržia pri bežnom nosení niekoľko rokov. Sledujte pravidelne našu ponuku, ktorú neustále obmieňame jedinečnými a trendovými novinkami. Na našej stránke https://www.thestreets.sk/vypredaj/ nájdete aj veľa produktov, ktoré ponúkame za zvýhodnené ceny. Aj preto sa nás oplatí sledovať pravidelne.
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version