Womens shoes

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Všetky vyhrotené značky a extrémne vkusné odevy nájdete u nás. Dámska obuv v úžasnom dizajne, to nie je len tak. Dievčatá sú častokrát náročnejšie než chlapci a rozoberajú každý detail. Z našej pestrej ponuky si určite vyberie každý.
 

Dámska obuv na thestreets.sk


Nech sa páči, vyberajte a tie, ktoré vám padnú do oka a vyrazia dych, sú tie pravé. Športové značky vám zaručia kvalitu, ako nikto iný. Často to býva tak, že v prípade, ak si kúpite pohodlné tenisky, ste schopný ich nosiť denne. Pretože čo je viac než komfort? Dámska obuv je predovšetkým špeciálna v tom, že vie aký bude jej osud - dobre vyzerať, dobre sa nosiť a nestáť veľa peňazí. Presne takú pre vás máme my. Obuv pre dámy je rovnaká ako pánska, len vlastne úplne iná. Chápete čo tým máme na mysli? Že nie sú tenisky ako tenisky a ženy jednoducho potrebujú viac. Vyberte si teda z našej ponuky a verte tomu, že nebudete mať viac, vy budete mať najviac. Presvedčte sa.
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version