Womens caps

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Dámske šiltovky

Dámske šiltovky patria do každého štýlového šatníka. Správna fashion diva dokáže kombinovať oblečenie s čímkoľvek, a preto by dámske šiltovky ako súčasť outfitu nemali byť žiadnou výzvou. Sú pekné, perfektne tvarované, a u nás ich nájdete v akejkoľvek farbe. Okrem toho je skvelou správnou aj veľkosť šiltoviek. Dá sa totiž prispôsobiť rôznym obvodom hlavy, a preto sa nestane, že by vám dámske šiltovky nesadli ako uliate.
 

Dámske šiltovky na thestreets.sk

Množstvo popredných značiek sa dalo nahovoriť, aby netvorili len oblečenie vhodné na šport, ale aby dopriali aj poriadnu dávku štýlu. Dámske šiltovky ste si odvtedy zamilovali. Pôsobia športovo, ale nosiť sa dajú aj k oblečeniu, ktoré so športom nesúvisí. Ide predovšetkým o perfektný doplnok, ktorý by vám nemal chýbať. Samozrejme, má v sebe množstvo ďalších výhod. Nemáte čas na dokonalú frizúru? Šiltovka. Svieti vám slnko do očí? Šiltovka. Jesenný vietor vás prestane zaujímať, ak máte vždy po ruke dámske šiltovky. Práve ste totiž našli kamarátku nielen do dažďa, ale aj počas horúcich slnečných dní, pretože na dámske šiltovky možno siahnuť v akejkoľvek časti roku.
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version