Tennis shoes

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
V širokej a pestrej ponuke od TheStreets nájdete aj tenisky určené pre populárnu hru tenis. Tenisová obuv je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každého tenistu a jej výber by ste určite nemali podceňovať. Kvalitné topánky zabezpečujú stabilitu a celkovú ochranu chodidla pri rýchlej hre, absorbujú nárazy a výborne sedia na kurte. Špičkové tenisky na tenis sú vyrobené z kvalitných mikrovlákien a syntetických materiálov. Vďaka najnovším technológiám je zabezpečený mimoriadny komfort. Pri výbere tej správnej tenisovej obuvi je dôležité aj myslieť na to, na akom povrchu sa budete najčastejšie pohybovať.
 

Tenisky na tenis od TheStreets.sk

 
Naša firma TheStreets prináša na trh exkluzívne pánske ale aj dámske modely tenisiek určeným na tenis. Tenisky na tenis sú od špičkových výrobcov, ktorých prezentujú tenisový velikáni ako Novak Djokovic, Roger Federer, Rafael Nadal a mnohí iní. Ak ste teda fanúšikom tenisu a túto hru aj hrávate, zvýšte svoju hernú kvalitu a dosiahnite viac víťazstiev so správnymi teniskami na tenis.
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version