Sports T-shirts

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 

Čo by mali športové tričká spĺňať?

Športové tričká už dávno nepredstavujú len tričko, ktoré budete nosiť do posilňovne. Za posledné roky sa móda a trendy spojili z technologiami a dostali sa aj do tohto segmentu. Kvalitné športové tričko by hlavne malo byť pohodlné a mali by ste pomaly nadobudnúť pocit, že ani tričko na sebe nemáte. Ďalšia dôležitá vlastnosť na športových tričkách je ich vzdušnosť a odvádzanie potu z tela. Jednými z najväčších priekopníkov v tejto sfére su dve firmy. Nike a Adidas investovali do technologíí, ale aj do zaujímavého dizajnu tričiek. Vyberte si u nás v Streetsportline tie pravé športové tričká pre Vás.

 

Ako nové športové tričká odvádzajú vlhkosť z tela?

Nike-Dri-fit táto technologia a material, ktorý je tvorený viacerími vrstvami. Vrstvá, ktorá je v kontakte s telom športovca funguje ako „čerpadlo“ to znamená, že vodu načerpá a odovzdáva do druhej vrstvy. V tejto vrstve sa voda rozpije a rozprestrie na celú oblasť trička, čo ma za výsledok rýchlejšie odparovanie, a tým aj suchšie tričko. Oproti bavlneným tričkám, ktoré pot iba vypijú a zadržia na tomto istom mieste. Technologia Dri-fit poskytuje oblečeniu nielen výborny odvod vlhkosti, ale pridáva aj na pružnosti a stálosti trička. Materialy Dri-fit dokona veľmi dobre odolávajú a neprepuštajú vietor. 

Adidas climacool je systém, ktorý na základe procesu s názvom Body Mapping optimalizuje reguluje potenie a tepelnú reguláciu. Hlavná pozornosť sa venuje regulácii vlhkosti a dodatočnou ventiláci. Ventiláciou sa v tomto prípade rozumie interná cirkulácia vzduchu medzi oblečením a pokožkou. Na tento učel sa používaju 3D materiály zo sieťoviny a špecialnej konštrukcie švov. Použitím strieborných vlákien (x-static) a materiálom od firmy 3M v oblasti šije (cool touch tape) sa dosahuje dostatočný odvod tepla. Výrobok firmy Adidas dostane označenie Clima Cool iba ak sú splnené nasledujúce kriteria: Body Mapping, Regulácia vlhkosti a ventilácia.

Pre viac informácii navštívte našu predajňu, kde vám radi pomôžeme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version