Sports Shoes

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Športové tenisky

Aktívny oddych je vašou súčasťou a váš každodenný život je plný nasadenia? Na to treba správne športové tenisky! Aby sa vaša noha cítila v bezpečí a zároveň nebola zaťažovaná topánkami, ktoré nedokážu s vami držať krok. Na to ste ale predsa prišli na stránku The Streets, pretože u nás sú len športové tenisky, ktoré sú pripravené na všetko.
 

Športové tenisky na thestreets.sk

Značky, ktoré niekoľko desaťročí nesklamali svojich verných zákazníkov nájdete pod jednou strechou. Prepracovaný materiál, ktorý je prispôsobený náročným výkonom. Športové tenisky, ktoré vám ponúkame s vami prekonajú všetky výzvy. Než však nájdete svoje top tenisky, musíte sa sami postaviť pred jednu dôležitú výzvu: Ktoré? Všetky športové tenisky sú pevné, no zároveň dokonale vzdušné, takže sa môžete plnohodnotne sústrediť na pohybovú aktivitu a športové tenisky si na nohách ani nevšimnete. Môže za to tiež ich ľahkosť, ktorá je potrebná na to, aby ste sa cítili pri športe slobodne. Pohyb je predsa o radosti, a hýbať sa v teniskách, ktoré okrem svojej funkčnosti ešte aj dobre vyzerajú - to je motivácia na ďalší výkon.
 
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version