Sports shoes

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 

Športová obuv

Mnoho ľudí sa dnes zdravo stravuje, veľa sa hýbe a venuje sa rôznym druhom športov. Či už majú šport ako koníček, ktorému sa venujú každú voľnú chvíľu, alebo sa konkrétnemu druhu športu venujú profesionálne, všetci majú jedno spoločné, a to, že potrebujú mať nielen kvalitné športové oblečenie, ale aj kvalitnú športovú obuv, vďaka čomu sa pri športovaní cítia pohodlne a príjemne, čo v nemalej miere prispieva k podaniu ich požadovaného športového výkonu. Športová obuv, ktorá pri každom jednom športe musí spĺňať určite kritéria, sa preto vyberá dôkladne a precízne.  V prípade, že ste stále nenašli vhodnú športovú obuv, ktorá by vám padla do oka a spĺňala všetky vaše požiadavky aj po športovej stránke, prídite do našich predajní streetsportline, alebo si vyberte na www.thestreets.sk a zaručene nájdete tie, ktoré tak dlho hľadáte.Máme široký výber kvalitnej športovej obuvi rôznych známych značiek ako Nike, Adidas, Reebok, Under Armour, K1X,či  Cayler& Sons, na rôzne druhy športov, v rôznych prevedeniach a za perfektné ceny. Stačí sa presvedčiť.

 

Športová obuv na basketbal

Basketbal je šport tvrdý a dynamický, ktorý pri rýchlych pohyboch, výskokoch a dopadoch vplýva v značnej miere na členky, kĺby a chodidlá, teda je nevyhnutné mať kvalitnú basketbalovú športovú obuv, ktorá je potrebná nielen zo zdravotného hľadiska, ale aj z hľadiska dostatočného pohodlia pri pohybe, čo má značný vplyv na podanie požadovaného výkonu. Čo tak vyskúšať nesmrteľné Nike LeBron XIV LMTD, ktoré sa dokonale prispôsobia pohybu chodidla, alebo Air Jordan 4 Retro, ktoré majú pohodlný strih vďaka postranej podpore členku?

 

Športová obuv na beh

Športová obuv je pri behu nesmierne dôležitá. Pri výbere tenisiek je dôležité si premyslieť, po akom teréne budete behávať, či to bude šprint, či beh na dlhú vzdialenosť. Na základe toho si potom viete vybrať športovú obuv, ktorá vám nebude prekážať, budete sa cítiť pohodlne a dokonca vám dopomôže k podaniu lepšieho športového výkonu. Ešte ste nemali tú česť vyskúšať tenisky Adidas Ultra boost, ktoré vďaka medzipodrážke boost obnovujú energiu pri každom jednom pohybe? Alebo Nike Air max, ktoré na základe vzduchovej bubliny v podrážke tlmia dopad a majú dokonalé odpruženie, čiže nemusíte pri behu vynaložiť také veľké množstvo námahy? Tak to treba rýchlo zmeniť, vyberte si tie svoje na www.thestreets.sk a uvidíte ten dokonalý pôžitok, abý z behania budete mať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version