Sports Hoodies

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 

Oblečenie, ktoré ma využitie vo všetkých ročných obdobiach

 

Najkvalitnejšie športové mikiny značiek Nike, Adidas, Cayler & Sons a iné. Športová mikina je základom každého prechodného obdobia, či letných večerov. Kvalitná mikina by mala vedieť dobre udržiavať teplotu tela a odvádzať vlhkosť. Športové mikiny by mali byť ľahké pohodlné a vždy funkčné. Za žiadnych okolnosti by vás nemali obmedzovať, či byť nepohodlné. Kvalitná mikina by mala byť z kvalitných materiálov ako syntetika či bavlna. Ku kvalitným mikinám si určite dokúpte aj tepláky v úžasných kompletoch, v ktorých sa nemusíte hanbiť ísť nikam.

 

Aké športové mikiny sú v ponuke?

Podľa strihu u nás kúpite s dlhými rukávmi, krátkymi, a v poslednom čase veľmi obľúbené, bez rukávov. Mikiny môžu mať kapucňu, či stredný vačok, ktoré nie sú na zahodenie. Ponúkame tiež mikiny, ktoré sú z materiálov, ktoré vedia odpudzovať vodu. Mikiny od firmy Nike (Drifit) alebo Adidas (climacool) sú materiály, ktoré majú na zodpovednosť vetranie mikín a ich vzdušnosť spolu s odvádzaním potu. Stačí si len u nás vybrať tu správnu mikinu, ktorá vás urobí šťastnými.

 

História míkín

História tohto typu oblečenia nie je až taká dlhá. V roku 1930 spoločnosť zaoberajúca sa odevným priemyslom „Champion“ dostala skvelý nápad keď riešila problematiku  zamestnancov pracujúcich v oddeleniach v mraziarenskom priemysle. Veľkú úlohu tu zohrala aj kapuca, ktorá vedela celkom efektívne ochrániť hlavu pracovníkov. Postupom času si získalo toto oblečenia fanúšikov a to hlavne športovom priemysle.  Keďže mikiny sa ukázali ako ideálny oblečenie pre tréning vo vonkajších podmienkach. Neobmedzuje športovcov pri jeho pohyboch, dobre ho chráni pred chladom a kapuce vedia chrániť pred úpalom počas letných tréningov vonku. Na výslnie sa však mikina dostáva až v 70 rokoch minulého storočia, kedy sa rodí nový hudobný žáner s názvom hip-hop. Avšak najväčšie výslnie zažila v 80. rokoch, keď sa svet módy začal inšpirovať športovým oblečením. V dnešnej dobe sa mikiny, a celkovo športové oblečenie, stalo synonymom určitého pohodlia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version