Sport tracksuits

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 

Športové tepláky

Športové tepláky majú v streetsportline svoje čestné miesto. Však čo by to bolo za športový obchod? Ponúkame vám aj ženské tepláky pre dámy či slečny. Pre pánov tu je tiež miesto. Ponúkame od veľkosti S až po XXL. Naši dodávatelia, ktorých značky určite poznáte ako je Nike, Adidas, Air Jordan, Cayler&Sons a Pink Dolphin. Veľká výhoda teplákov je, že môžu poslúžiť skoro na všetky športy. Ich pohodlnosť + neobmedzujú človeka pri vykonávaní športových aktivít. Skoro každý z nás má doma minimálne aspoň jedny tepláky.

 

Značky teplákov

Nike - športové tepláky od tejto firmy sú väčšinou obtiahnuté, slušné a vyrobené z kvalitných materiálov. Táto značka je zárukou kvality, ale aj ceny.

Air Jordan - taktiež vychádza z podobného ako Nike dizajn, ale predsa len sú iné. Najznámejším modelom od tejto firmy je model Varsity.

Adidas - Táto firma je tiež garantom kvality. So svojou pod značkou Adidas Orgininals už dosiahli nie malé úspechy. Sú to kvalitné tepláky ktoré môžete ešte obohatiť o mikinu a vznikne vám overal teda (mikina+tepláky).

Cayler&Sons - Tepláky od hip-hopovej americkej spoločnosti, na ktoré sa môžete spoľahnúť okrem materiálu určite aj upútajú pozornosť.

 

História teplákov

Prvý kto uviedol tepláky bol Emile Camuset a tiež zakladateľom spoločnosti Le Coq sportif. Tieto tepláky boli jednoduché a šedé aby sedeli k športu a plnili funkciu ochrany pred chladom a počas zahrievania v nich mohli behať bez obmedzení. Postupom času sa tepláky vyvíjali až kým prišlo obdobie 90 rokov kedy sa začal rozvíjať hip-hop a sním aj hip-hopová kultúra ktorá si obľúbila tento typ oblečenia. Už na prelome milénia sa začali aj módne osobnosti ako aj návrhári  zameriavať  na tepláky ako módny typ oblečenia. Od roku 2002 sú tepláky skoro všade zohnateľné aj v módnych butikoch. Príďte do nášho  obchodu a  ukážeme vám a pomožeme vybrať to najlepšie čo by sa vám hodilo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version