Soccer balls

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Futbalové lopty

Dnešná doba ponúka obrovské množstvo futbalových lôpt rôznych značiek, druhov a veľkostí. Ak sa chcete pustiť do seriózneho hľadania, tak by ste sa mali zamerať na nasledujúce kritéria pri výbere futbalovej lopty. Veľkosť futbalovej lopty určujú jej obvod a hmotnosť. Futbalové lopty sa vyrábajú v troch veľkostiach a to veľkosť číslo 3, číslo 4 a číslo 5. Číslo 3 znamená najmenšiu, určenú pre deti do 8 rokov. Naopak „päťka“ je tá najväčšia, hrávajú s ňou profesionáli. Každá futbalová lopta musí mať určitý stupeň odolnosti hlavne voči hracej ploche, na ktorej je používaná. Jednoducho povedané lopta musí niečo vydržať. Kvalitná futbalová lopta by si mala po niekoľkých zápasoch udržať svoj tvar, nemala by byť veľmi poškodená na povrchu a mala by si zachovať svoju farbu.

Futbalové lopty sú najobľúbenejšie

Zo všetkých lôpt na svete sa najlepšie predávajú práve tie futbalové. Je to logické, keďže futbal je hra najrozšírenejšia. Veríme, že sme Vám s výberom lopty aspoň trochu pomohli a zakopete si s loptou na Vás ušitou.

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version