Running shoes

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Naša firma nezabúda ani na bežcov, a v ponuke TheStreets nájdete široké spektrum bežeckých tenisiek, ale aj kompletnej výbavy na behanie. Môžeme však bez dlhého premýšľania povedať, že pri behu sú najdôležitejšie práve kvalitné bežecké tenisky. Preto je veľmi podstatné pre každého bežca pred samotným behom výber tej správnej bežeckej obuvi. V dnešnej dobe sa vyrábajú rôzne typy a modely tenisiek na behanie tak, aby sa v čo najväčšej miere prispôsobili biomechanike bežcov, t.j. aby bola bežecká topánka pohodlná, zlepšovala pohyb a najmä chránila pre zranením. Aj preto je dôležité vybrať si ten správny pár.


Vyberte si tie správne bežecké tenisky od TheStreets.sk


Dôležitými faktormi pri výbere správnej bežeckej topánky, na ktorý treba prihliadať je tiež typ chodidla, nášľap chodidla pri behu, výška klenby, šírky chodidla v prednej časti, hmotnosť bežca, typ terénu, sklon od päty k špičke či odpruženie tenisky. Ak si vyberiete správne, beh bude pre Vás zábavou. Ak potrebujete poradiť pri výbere, neváhajte nás kontaktovať. Bežecké tenisky už na vás čakajú.
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version