Running shoes Adidas

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Firma Adidas je už dlhodobo stálicou na svetovom trhu v oblasti športového oblečenia a obuvi. Nespočetné množstvo športovcov, ale aj iných celebrít nakupuje a zároveň aj propaguje túto gigantickú firmu. My sa teraz zameriame trochu hlbšie na ponuku bežeckých tenisiek od tejto firmy.
Bežecké tenisky Adidas sú zväčša vyrobené z priedušného zvršku a dostatočne odpruženej medzi - podošvy. Podošva bežeckej obuvi je odolná proti nadmernému oderu. Farebné zladenia pôsobia elegantne a dodávajú športovej obuvi cool - look. Priedušné prevedenie odvádza pot od chodidla. 
 

TheStreets.sk ponúka bežecké tenisky Adidas


Vyberte si pre Vás tie správne bežecké tenisky Adidas a so zdravým životným štýlom môžete začať už dnes. Za posledných 10 rokov naša firma Thestreets priniesla do Česka a Slovenska vždy to najlimitovanejšie čo sa obuvi alebo oblečenia týka. Naše predajne môžete nájsť v Bratislave na Šancovej 3 a v Prahe na Senovážnej 6, kde vždy nájdete len to najlepšie.
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version