Running shoes

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Behanie sa stáva čoraz viac a viac populárnejšou aktivitou pre voľné chvíle. Je to jedna z tých najzdravších aktivít, akú môžete dopriať svojmu telu. Okrem vylepšenia kondičky a svalov je behanie aj neuveriteľný balzam aj na psychiku. A okrem dobrých tenisiek a oblečenia nevyžaduje nič iné. Ale ktoré tenisky sú tie správne na behanie? Skúsime pomôcť. Najprv sa treba rozhodnúť, aký terén vám pre beh viac vyhovuje a podľa toho si zvoliť typ obuvi. Trailová topánka sa vyznačuje pevnejšími materiálmi, vyššou váhou, odolnejším povrchom a často krát aj odolnosťou voči vode a poveternostným podmienkam. Cestné tenisky na behanie sú ľahšie a vyznačujú sa dobrým tlmením nárazov. Pokiaľ to s behaním myslíte vážne a budete behať viac ako raz do mesiaca, oplatí sa investovať do kvalitných bežeckých topánok, ktoré však stoja o niečo viac ako tie rekreačné.
 

Tenisky na behanie od TheStreets.sk


Naša firma TheStreets prináša na trh exkluzívne pánske ale aj dámske modely bežeckých tenisiek. Vyberte si tie správne tenisky na behanie pre Vás a užívajte si chvíle pri behaní.
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version