Nike classic

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Nike classic

Nike, je významná americká firma vyrábajúca prevažne športové oblečenie a potreby s celosvetovou pôsobnosťou. Sídlo firmy sa nachádza v americkom Oregone. Vo fiškálnom roku 2018 dosiahla firma obrat 34,35 miliárd amerických dolárov. Je to najväčšia firma zaoberajúca sa športom, v celosvetovom predaji športových potrieb sú na prvom mieste. Firma bola založená v januári roku 1964 atlétom Philipom Knightom a jeho trénerom Billom Bowermanom. Vedeli ste že? : Logo firmy vzniklo v roku 1971 a bolo navrhnuté Carolyn Davidson, študentkou grafiky na portlandskej univerzite. Koncová cena loga a výplata pre Carolyn za logo, ktoré je dnes celosvetovým symbolom firmy, bola 35 amerických dolárov. V súčasnosti je cena značky Nike 15 mld. dolárov. Logo predstavuje krídlo gréckych bohov. Názov značky je totiž odvodený od mena gréckej okrídlené bohyne víťazstva Niké. Prvýkrát sa logo objavilo na scéne roku 1971.

 

Nike classic tenisky na thestreets.sk

Ponúkame Nike classic, ale aj extravagantné a netradičné modely tenisiek od firmy Nike. Stačí si vybrať v našom e – shope, alebo navštívte jednu z našich predajní.

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version