Mens shoes Adidas

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Adidas je dnes najväčším zásobovačom atletickej obuvi a športového oblečenia v Európe ( Nike celosvetovo ). Prvá ich obuv sa datuje už od roku 1920, aj keď značka Adidas bola oficiálne zaregistrovaná až v roku 1948. Krátky test – viete ako vznikol názov Adidas? Odpoveď – je to skratka odvodená z mien zakladateľa spoločnosti Adolfa Dasslera, prezývaného Adi.
Už dávnejšie začala táto známa firma okrem športových vecí vyrábať aj oblečenie a obuv na iné príležitosti. Typické tri pruhy tak už môžete nájsť okrem tenisiek aj na turistickej obuvi, šľapkách, papučiach, ale aj na obuvi vhodnej do spoločnosti.
 

Pánska obuv Adidas na TheStreets.sk
 

Naša firma TheStreets prináša na trh exkluzívne pánske ale aj dámske modely nielen tenisiek Adidas, ale aj nešportovej obuvi tejto značky. Samozrejme si u nás viete zabezpečiť aj oblečenie od rovnakej firmy. Obúvajte a obliekajte sa štýlovo, pohodlne a moderne, tieto všetky aspekty nepochybne firma Adidas spĺňa. Pánska obuv Adidas na vás už netrpezlivo čaká.

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version