Mens jackets

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
V širokej a pestrej ponuke TheStreets môžete nájsť aj kvalitné a moderné pánske bundy. Na sklade ich máme vyše 70 druhov. V ponuke sa nachádzajú okrem iného aj obľúbené vesty, okrem zimných búnd aj bundy na jesenné a jarné obdobie. Všetky bundy sú prvotriednej kvality a vydržia Vám po dlhé roky. Spomeňme len tie najvýznamnejšie značky akými sú Nike, Adidas, Air Jordan a iné. Bundy sú rôznych farieb a motívov. Nechýbajú samozrejme ani bundy s basketbalovými motívmi, ale aj jednofarebné iba so znakom výrobcu.
 

TheStreets.sk ponúka špičkové pánske bundy


V ponuke sú dámske aj pánske modely, farebnosť a využitie každého druhu. Moderné pánske bundy na prechodné obdobie alebo zimu. Pánske prechodné bundy sú štýlové a príjemné na nosenie, ľahko ich kombinujete k rifliam či tričku. Široká ponuka kvalitných búnd - len najnovšie módne trendy. Nech sa páči, vstúpte a vyberte si tú vašu bundu z nášho e–shopu na www.thestreets.sk.
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version