Mens caps

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Pánske šiltovky

Pánske šiltovky v našej ponuke sú bezkonkurenčné, a to nielen pre ich cenu. Nadčasový dizajn, ktorý vás osloví hneď pri prvom stretnutí je ich veľkou devízou. Svetoví návrhári pod záštitou špičkových značiek jednoducho vedia ako na to. A vy viete, čo sa nosí. Dokonalé farebné kombinácie a možnosť flexibilného nastavenia veľkosti šiltovky vás zaručene dostanú. Excelentná móda, ktorú so sebou priniesli snapbacky tak skoro nepominie, preto nevyčnievajte z radu a poďte do toho s nami.

Doplnok, ktorý nikdy nevyjde z módy - šiltovky

Naše pánske šiltovky si zaslúžia špeciálne miesto vo vašom šatníku. Dôvod je prostý. Zvučné mená svetovej módy sa u nás zišli pod jednou strechou, aby vám dopriali top kvalitu. Priedušné materiály sa postarajú o to, že pánske šiltovky, ktoré pre vás v ponuke máme si nebudete chcieť nikdy zložiť z hlavy. A ani nemusíte! Sú tak precízne ušité, že vás nesklamú ani po dlhodobom používaní. Tak nahliadnite ešte dnes a vyberte si tú najkrajšiu z radu dokonalých snapbackov i bežných šiltoviek.

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version