Mens Adidas

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Pánske adidas tenisky

Značku Adidas asi netreba obzvlášť predstavovať. Veľkosť a úspešnosť firmy určite podškrtáva fakt, že sú najväčším predajcom športových potrieb v celej Európe. Keďže sa aj táto firma zaoberá street štýlom, nemôžu ich výrobky a produkty chýbať ani v našich predajniach alebo e – shope. Okrem tenisiek , ktoré majú v ponuke najširšie zastúpenie, si môžete vybrať aj bundu, tričká, mikiny a tepláky. Mnoho produktov sa nachádza aktuálne v zľave, takže sa poponáhľajte a nakúpte si kvalitné produkty od Adidas za zvýhodnené ceny.

Pánske adidas tenisky tiež v ponuke na thestreets.sk

Spomeňme, že táto gigantická športová firma pochádza z Nemecka. Jej obuv je známa po celom svete. My Vám prinášame veľa rôznych modelov, teda nielen pánske adidas tenisky, samozrejme aj zo zameraním na basketbalové parkety. Máme však aj od tejto firmy v ponuke tenisky na behanie, na tenis, na futbal alebo aj modely na bežné nosenie. Vyberte si v našom e -shope, alebo navštívte naše predajne v Bratislave, Košiciach alebo Prahe.

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version