Leggings

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Čierne sú klasika, s farebnými zaujmete. No najdôležitejšie je, ako sa v nich cítite. Legíny sú skvelý, no predovšetkým funkčný druh oblečenia, ktorý si pre ich neskutočnú pohodlnosť zamilujete.TheStreets má pre vás nekonečný výber tých najpohodlnejších a najštýlovejších. Stačí si pozrieť našu ponuku a verte tomu, že si zaručene vyberiete tie svoje.
 

Legíny na TheStreets.sk


Legíny sú extrémne obľúbeným kúskom oblečenia. Môžete si ich dať k elegantnej blúzke, ale taktiež vám nič nebráni v tom, aby ste si natiahli mikinu, oversize tričko a vyšli do ulíc. Športovo založené nákupné maniačky si tiež prídu na svoje. Vďaka prispôsobivému materiálu, ktorý obopne vaše nohy a ktorý je zároveň vzdušný, vám nič nebráni pri športových aktivitách. Jedinú prekážku, ktorú musíte zdolať je, vybrať si z TOP ponuky také, ktoré jednoducho musíte mať. Trendy sa v móde rýchlo menia, nehovoriac o tom v prípade, kedy ide o kvalitné a značkové oblečenie. Legíny sa však tomuto bránia a odmietajú výjsť z módy. Preto sú tak populárne. Viete ich totiž zladiť s čímkoľvek a obliecť si ich na akúkoľvek príležitosť, zakaždým budete mať štýl.
 
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version