Kids shoes

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Detská obuv

Detská obuv už aj v našej ponuke! Rozmaznávajte svojho drobca kvalitnými kúskami, ktoré sa postarajú o jeho pohodlie. Najkrajšie dizajnové vychytávky, ktoré urobia z vašej dcéry či syna štýlovú hviezdu. Dovoľte deťom budovať si vlastný vkus a názor na svet. Dajte im kvalitné boty, ktoré nebudú chcieť vymeniť za žiadne iné.

 

Detská obuv, ktorá má štýl

Športové značky, ktoré pozná každý z nás, teraz nájdete aj v mini verzii. Rozkošná ponuka v ktorej nemôže chýbať detská obuv práve dorazila do našich skladov. Dlho sa ale nezohreje, pretože každý skvelý rodič vie, že štýl a pohodlie k sebe jednoducho patria. Doprajte deťom to, čo sami zbožňujete. Detská obuv svetových značiek od popredných výrobcov zvládne čokoľvek. Preto neváhajte a ešte dnes obujte svoje dieťa do kvality, ktorá nebude bolieť vašu peňaženku. Vezmite vaše decká na prechádzku plnú radosti a skvelej zábavy, pri ktorej vám budú robiť spoločnosť tie najkrajšie tenisky pod slnkom. Detská obuv vo všetkých veľkostiach vám neutečie. Musíte sa ale poponáhľať.

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version