Kids' hoodies Nike

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 

Detské mikiny Nike

Život ako v bavlnke prinášajú detské mikiny Nike. Práve táto značka zaručuje kvalitný materiál, z ktorého je oblečenie ušité. Hrejivé vlákna každej jednej mikiny s logom Nike sa postará o to, aby vášmu dieťaťu nebola zima ani počas chladných dní.

 

Detské mikiny Nike na TheStreets.sk

Detské mikiny Nike prichádzajú do našej ponuky na to, aby vášmu dieťaťu nezamrzol úsmev na tvári. Ich vlastnosti sú skutočne neoceniteľné a vaše deti ochránia aj v tých najväčších mrazoch. Samozrejme u nás nájdete aj detské mikiny Nike určené na jesenné teplotné výkyvy či príjemné letné večery. Pestré farby a skvelé strihy, vďaka ktorým sa bude váš syn či dcéra cítiť skutočne pohodlne. Je len na nich, či preferujú zapínacie mikiny so zipsom, alebo také, ktoré len jednoducho prevlečú cez hlavu. Prvotriedni výrobcovia, ktorí majú detské mikiny Nike pod palcom, myslia aj na veterné momenty, a preto navrhli mikiny s kapucňami, ale ich bez nich. Výber je teda skutočne široký.

 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version