Jordan shoes

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Každému, kto hrá alebo sleduje basketbal, netreba tenisky Jordan zvlášť predstavovať. Pre tých, ktorí náhodou nevedia, Jordan tenisky sú z dielne asi najpopulárnejšej športovej značky Nike, a sú určené predovšetkým pre hru zvanú basketbal. Podrážky sú prispôsobené basketbalovému povrchu a podporujú vysoké skoky a dopady. Doplnok pre ľudí nezainteresovaných v športe, tieto tenisky nosia meno po najlepšom basketbalistovi všetkých čias – lietajúcom Michaelovi Jordanovi.

Povedzme si niečo k histórii samotných tenisiek. Tie od roku 1985 začali vychádzať pravidelne s každou novou sezónou NBA. V dnešných dňoch tak pod značkou Jordan vychádza niekoľko stoviek rôznych modelov, no za ozajstné „Air Jordan“ sa považujú len modely od 1 po 23, teda tenisky, ktoré vyšli v období 1984-2008. 


Jordan tenisky v ponuke na TheStreets.sk

Prezrite si našu ponuku a vyberte si z rozmanitých variácii a farieb Jordan tenisky. K teniskám ponúkame aj veľa iných doplnkov značky Jordan, ako napr. basketbalové tričká a dresy, čiapky, ponožky a iné.
 

 

 
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version