Jordan shoes for men

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Jordan tenisky pánske

Michaela Jordana asi netreba obzvlášť predstavovať. Na basketbalových parketách ho síce už vidieť nemôžeme, ale basketbalový a street svet výrazne ovplyvňuje dodnes. Jeho meno v spojení s Nike robia z produktov Jordan extrémne vzácnu záležitosť, po ktorej je aktuálne veľký dopyt. Vedeli ste napríklad, že Michael Jordan sa chcel pôvodne upísať firme Adidas? Ten však v tej dobe preferoval iba vysokých hráčov nad dva metre a zmluvu s Michaelom Jordanom nakoniec ani nepodpísal. Adidas pravdepodobne svoje podmienky odvtedy prehodnotil a určite odmietnutie Jordana dodnes hlboko ľutujú.

Jordan tenisky pánske tiež v ponuke na thestreets.sk

Naša firma prináša na trh jedinečnú, vzácnu a zriedkavú obuv tohto ikonického basketbalistu a miláčika fanúšikov. U nás nájdeš skoro všetky streetové modely Jordan, ak Vás zaujíma celá naša ponuka Jordan, kliknite na záložku - značky a potom zvoľte Air Jordan. Okrem exkluzívnej obuvi a teda nielen Jordan tenisky pánske nájdete v našej ponuke aj oblečenie tejto unikátnej značky.

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version