Jordan hoodies

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Jordan mikiny

Preslávená značka Jordan, ktorá je dlhodobo na najvyšších priečkach obľúbenosti dorazila konečne aj k nám na Slovensko. Široký výber oblečenia pod ikonickou značkou nájdete aj u nás. Chýbať nemôžu ani Jordan mikiny z kvalitných materiálov a nadčasovým dizajnom. Stavte na niečo neotrepané a štýlové. Stavte na značku, za ktorú ručí sám Michael.

 

Jordan mikiny na thestreets.sk

Už vyše tridsať rokov sa držia na popredných miestach obľúbenosti. Nie sa čomu diviť, veď Jordan mikiny sú ikonickým kúskom, odevu, ktorý má na svedomí slávny basketbalista. Ten ako zanietený športovec nenecháva nič na náhodu a o svojich fanúšikov sa svedomito stará. Špeciálne priedušné materiály zaručujú komfort a pohodlie. Samozrejmosťou je aj nezameniteľný dizajn, ktorý odhalí váš skvelý vkus. Nechajte sa inšpirovať špičkovou hviezdou a vneste si do vášho šatníka kúsok Ameriky. Tá sa ukrýva nielen v stopercentnej kvalite ale aj šokujúcej cene, ktorú sme pre vás pripravili, aby boli Jordan mikiny dostupné pre každého, kto má záujem o extrémne pohodlný kus odevu, ktorý sa razom stane vašim najobľúbenejším kúskom v šatníku.

 

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version