Hoodie for kids

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Mikiny pre deti idú na dračku. Počas chladných dní sú spoľahlivou vrstvou navyše, ktorú možno kedykoľvek odložiť a zase obliecť. Počas teplejších dní zas stačí na seba hodiť jednu mikinu a ide sa do sveta. Otázka však je: Akú mikinu? Máme naozaj široký výber, poďte si teda spolu s deťmi nájsť takú, ktorá osloví vás všetkých.
 

Mikiny pre deti na thestreets.sk


S kapucňou, so zipsom, alebo takú, ktorú si prevlečie cez hlavu. Mikiny pre deti, sú rovnako ako pre dospelých v rôznych nápaditých strihov. Chceme, aby boli vaše deti rovnako trendy ako vy sami. Nechajte svojho potomka aby si už v detstve budoval názor na to, čo sa mu páči. Bude tak v dospelosti vedieť, že kvalitné oblečenie nie je len o značke. V našej ponuke vám prinášame prvotriednu kvalitu, ktorú si obľúbili ľudia po celom svete. Mikiny pre deti nájdete v rôznych konfekčných veľkostiach, farbách a strihoch. Je skvelé nosiť veci, ktoré sa vám páčia. Doprajte túto možnosť aj vašim deťom a prejdite si štýlovú ponuku, ktorú sme pre vás pripravili.
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version