Hats

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Klobúky - na malý moment zabudnutý doplnok, ktorý sa po dlhej dobe opäť vracia do módy. Vzhľadom na jeho extrémnu obľúbenosť to vyzerá tak, že vo svete vkusu ešte chvíľu pobudne, preto je čas, aby ste mali aj vy ten svoj. Buďte ako svetové hviezdy a ukážte, že aj vy máte zmysel pre detail. My vám dávame priestor, aby ste si v tom množstve možností našli ten váš.
 

Klobúky na thestreets.sk


Nosí ho Bruno Mars, zamilovala si ich Rihanna a svoje áno si povedali aj s Pharrellom Williamsom. Vedeli ste, že práve Pharrellov klobúk bol vydražený za viac ako 44 tisíc dolárov? Stačí sa len naučiť spievať, zaradiť klobúky do svojho šatníka a počkať, kedy sa vám pošťastí. V každom prípade, než sa tak stane, je dobré zistiť, ktorý sa vám hodí. Keďže klobúky sú extrémny ošiaľ vo svete módy, dajte si záležať na tom, aby ste vyčnievali z davu. Okrem toho je určite skvelé mať klobúk, pretože ním nielenže dávate najavo váš vkus, ale je aj menšia pravdepodobnosť, že počas letných horúcich dní, dostanete úpal. Skvelý bonus, však?
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version