23 Engineered posúva hranice

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
Menu > Blog > 23 Engineered posúva hranice
 

23 Engineered posúva hranice

Wednesday, 16 October 2019

Minimalistický branding, forma a funkcia. Takto jednoducho by sa dala opísať nová kolekcia apparelu od Jordan Brandu s názvom 23 Engineered.

Jordan Brand sa už od zrodu vybral cestou, ktorá menila pohľad na basketbal a všetko ostatné čo k tomu patrí. No a patrí k tomu aj oblečko no a ide meniť pohľad aj naňho, znova. Povieme to ich vlastnými slovami, “najnovšie inovácie sa stretli s Jordan dedičstvom aby vytvorili niečo úplne nové - moderné vyjadrenie basketbalovej kultúry”

Čo teda 23 Engineered ponúka? Pýtate sa. Ponúka materiály a spracovanie založené na potrebe a nutnosti, ktoré v jeseni a zime zaručia ľahké teplo, prechodné vrstvy na jar alebo priedušnosť v lete. Vizuálna estetika sa odvíja od tradičnej Jordan farebnej schémy a rozloženia grafiky. To všetko dokopy si pýta jasnú a okamžitú pozornosť. Práve táto kolekcia určuje, akým smerom sa odteraz bude odvíjať vyvoj ich línie oblečenia. 

My sme si už pár veci z tejto kolekcie vyskúšali, a musíme povedať, už dlho v nás niečo nezanechalo taký pocit ako práve tieto kúsky. Ak sa chceš cítiť rovnako, nabehni ku nám na web alebo rovno do predajne na Šancovej 3 v Bratislave.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version