Air Jordan Retro

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Air Jordan Retro

Air Jordan tenisky sa začali predávať v roku 1985. Bol to rok, keď sa zmenil predaj tenisiek doslova na Jordan - mániu. Na začiatku svojej kariéry v NBA Michael Jordan nevedel, na akú značku topánok sa zamerať. V Severnej Karolíne nosil Converse, za reprezentáciu to boli zase tenisky Adidas. V Nike mali ale niečo, čo mu žiadna iná značka neponúkla. Obuv s jeho menom v názve. Tenisky sa dostali do pozornosti aj tým, že kvôli nim Michael Jordan dostával za každý odohraný zápas pokutu 5,000 dolárov. To preto, že nemali farebnú kombináciu, ktorá bola v tom čase v NBA povolená. Pokuty platila firma Nike, a treba povedať, že to bola jedna z ich najlepších investícii.

Air Jordan Retro

Tenisky Air Jordan Retro sa vrátili v roku 1994 po jeho prvom odchode z NBA. Michael ich nosil v prvej sezóne po návrate do NBA, tiež v druhej sezóne, a aj v jeho poslednej hre za Chicago Bulls v Madison Square Garden v roku 1998. Sú to najpredávanejšie basketbalové tenisky na svete, a my sme hrdí, že môžeme túto značku tenisiek propagovať aj u nás.

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version