Air Jordan Eclipse

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 

Air Jordan Eclipse

Poznáte model Eclipse od Air Jordan? Sú to tenisky s vynikajúcou podporou oblúka, ktoré možno nosiť dlhšiu dobu bez toho, aby ste mali bolesť. Je to viac – menej letný model, ktorý v každom štýle a pri každej príležitosti isto očarí divákov s vysokým zmyslom pre módu. Tento model odporúčame hlavne aktívnym dospievajúcim. Nízky profil vzbudzuje športový, ale aj príležitostný dojem, ktorý k tomu všetkému poskytuje aj dlhotrvajúci komfort. Kombinácia materiálov sa spája s ľahkou hornou vrstvou spojenou s priedušným textilným zvrškom. Použitie príslušných čistiacich prostriedkov a hydroizolačných materiálov pre tenisky môže zvýšiť kvalitu a zabezpečiť dlhú životnosť tenisiek.

Air Jordan Eclipse a farby

Najčastejšie prichádza model Eclipse v bielej farbe. V našej ponuke však môžete nájsť aj model Eclipse Chukka, ktorý je okrem bielej aj v štýlovej kombinovanej čierno – bielej farbe. Okrem toho, tieto modely sú cenovo priateľské a prijateľné. Takže si stačí už len vybrať, a prajeme štýlové a komfortné zážitky s Air Jordan Eclipse.

 

 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version