Adidas Hoodie

 
 
 

Do you need help? Mon - Fri:  from:10:00 till 18:00 call: +421 948 550 605

 
 
 
 
Začnime tým, čo prevažná väčšina z vás už vie... Ale len tak pre istotu - Adidas hoodie je slangový názov pre mikiny s kapucňou. Výraz je veľmi rozšírený a používaný hlavne v anglicky hovoriacich krajinách, ale postupne sa udomácňuje aj u nás a iných neanglicky hovoriacich krajinách.


Adidas hoodie na TheStreets.sk

 
Červená, modrá, oranžová, sivá, čierna... s veľkým logom Adidas, s malým logom Adidas, s krátkymi rukávmi alebo dlhými rukávmi. To všetko a iné sú variácie, ktoré sú súčasťou našej ponuky Adidas hoodie. Pripomeňme, že Adidas je celosvetovo uznávaná športová značka. Ich nosné motto je : „Impossible is nothing“. Z celosvetovo uznávaných športovcov podporujúcich túto značku spomeňme pár špičkových mien : Lionel Messi, David Beckham, Mo Salah, Luis Suarez a mnoho mnoho iných. Adidas však nehýbe len športovým svetom, aj veľa svetových celebrít podporujú a nosia túto značku. Za všetkých len pár mien : Beyonce, Jay Z, Victoria Beckham, Rihanna a veľa daľších.
 
 
 
 
Select one of the categories.
 
 
Articles
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Read more
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Read more
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Read more
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version